ALD810025SCL
Description
MOSFET QUAD SAB 10.6V 16SOIC
DataSheet
ALD810025SCL PDF
Voltage - Rated:10.6V
Current Rating (Amps):80mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BCV61B,215
BCV61B,215
TRANS NPN 30V 100MA DUAL SOT143B