A97002-021
Description
MICRO-D 21POS BACKSHELL KIT R/A
DataSheet
A97002-021 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:One Piece Backshell
Number of Positions:21
Cable Type:Flat
Cable Exit:90°
Quantity Unit Price Ext. Price
ACOV-SUB-50NB9
ACOV-SUB-50NB9
CONN BACKSHELL 50POS 180DEG BLK
CONN BACKSHELL 68POS 75DEG SHLD
DA15-HD-PB-SS
DA15-HD-PB-SS
D-SUB HOOD 15 WAY BLACK SHORT SC
33337
1/4" DR. DEEP SOCKET INCH, 6 PT,
A97002-021
A97002-021
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP