FTA530712735PR
Manufacturer
Fechometal
VIGOR # :
Description
304 SS BND 1/2" X 0.030" X 100'
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
FTA530712735PR PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Band
Color:Silver
Size / Dimension:100.00' L x 0.500" W (30.48m x 12.70mm)