MR25H40DFR
Description
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
DataSheet
MR25H40DFR PDF
Type Description
Series:Automotive, AEC-Q100
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:40 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)