TDTTP4000W066C-KIT
Description
4 KW TOTEM POLE EVAL BRD DSPIC
DataSheet
TDTTP4000W066C-KIT PDF
Outputs and Type:1, Non-Isolated
Power - Output:4 kW
Voltage - Output:387V
Current - Output:-
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Regulator Topology:-
Frequency - Switching:66kHz