TTR24-3EE
DataSheet
TTR24-3EE PDF
Part Status:Active
Frequency:24MHz Center
Ripple:-
Insertion Loss:2dB
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:-
Size / Dimension:6.720" L x 5.440" W (170.69mm x 138.18mm)
Height (Max):2.820" (71.63mm)