TTR2250-5EE
DataSheet
TTR2250-5EE PDF
Part Status:Active
Frequency:2250MHz Center
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:-
Size / Dimension:5.090" L x 5.440" W (129.29mm x 138.18mm)
Height (Max):2.820" (71.63mm)