TTF36-5-5EE1
Description
TUNABLE BANDPASS FILTER - 24 MHZ
DataSheet
TTF36-5-5EE1 PDF
Part Status:Active
Frequency:36MHz Center
Ripple:-
Insertion Loss:2.2dB
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:-
Size / Dimension:4.625" L x 5.440" W (117.48mm x 138.18mm)
Height (Max):2.820" (71.63mm)