MS213-10S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
21.3 X 19.9 X 2.9MM EMI/RF SHIEL
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS213-10S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.114" (2.90mm)
Length - Overall:0.839" (21.30mm)
Width - Overall:0.783" (19.90mm)