MS338-10S
Description
33.8 X 30.3 X 3.3MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS338-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:1.331" (33.80mm)
Width - Overall:1.193" (30.30mm)