MS110-20C
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD COVER 0.457"X0.457" SNAP
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS110-20C PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.110" (2.80mm)
Length - Overall:0.457" (11.60mm)
Width - Overall:0.457" (11.60mm)