MS110-20C
Description
RF SHLD COVER 0.457"X0.457" SNAP
DataSheet
MS110-20C PDF
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.110" (2.80mm)
Length - Overall:0.457" (11.60mm)
Width - Overall:0.457" (11.60mm)