MS233-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.571"X0.917" SLDR
DataSheet
MS233-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.917" (23.30mm)
Width - Overall:0.571" (14.50mm)