MS473-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.917"X1.862" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS473-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.209" (5.30mm)
Length - Overall:1.862" (47.30mm)
Width - Overall:0.917" (23.30mm)