MS511-20F
Description
RF SHLD FRAME 1.512"X2.012" SLDR
DataSheet
MS511-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.256" (6.50mm)
Length - Overall:2.012" (51.10mm)
Width - Overall:1.512" (38.40mm)