MS110-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.433"X0.433" SLDR
DataSheet
MS110-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.110" (2.80mm)
Length - Overall:0.433" (11.00mm)
Width - Overall:0.433" (11.00mm)