MS434-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 1.118"X1.709" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS434-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:1.709" (43.40mm)
Width - Overall:1.118" (28.40mm)