58-CBSA-3.0X4.25X0.5
Description
RF SHIELD 3" X 4.25" T/H
DataSheet
58-CBSA-3.0X4.25X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)