56-CBSA-2.25X3.0X0.5
Description
RF SHIELD 2.25" X 3" T/H
DataSheet
56-CBSA-2.25X3.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.000" (76.20mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)