MS128-10S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
12.8 X 12.3 X 7.5MM EMI/RF SHIEL
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS128-10S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.295" (7.50mm)
Length - Overall:0.504" (12.80mm)
Width - Overall:0.484" (12.30mm)