AE2650-2950DB5451
Description
2650 MHZ / 2950 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE2650-2950DB5451 PDF
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):DC ~ 2.65GHz / 2.95GHz ~ 6GHz