SG101N-915
Description
RF ANT 915MHZ WHIP STR N CONN
DataSheet
SG101N-915 PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):915MHz
Frequency Range:902MHz ~ 928MHz