SG101N-868
Description
RF ANT 868MHZ WHIP STR N CONN
DataSheet
SG101N-868 PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):868MHz
Frequency Range:902MHz ~ 928MHz