2217106/3SMA
Manufacturer
SIRIO Antenne
VIGOR # :
Description
1/4 ,698-960 MHZ & 1710-2700MHZ
Catalog
RF Antennas
DataSheet
2217106/3SMA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:Cellular
Frequency Group:Wide Band
Frequency (Center/Band):824MHz, 2.21GHz
Frequency Range:689MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz
Antenna Type:Whip, Straight
Number of Bands:2
VSWR:-
Return Loss:-
Gain:0dB
Power - Max:20 W
Features:Cable - 3m
Termination:FME Female, SMA Male
Ingress Protection:-
Mounting Type:Magnetic
Height (Max):3.543" (90.00mm)