ADP2430SBFRTM
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
2430 MHZ OMNI SPRING BASE ANT
Catalog
RF Antennas
DataSheet
ADP2430SBFRTM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):2.43GHz
Frequency Range:2.35GHz ~ 2.5GHz