3021-D-I-350
Description
LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP
DataSheet
3021-D-I-350 PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):7V
Voltage - Input (Max):32V
Voltage - Output:32V (Max)
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):11 W
Dimming:Analog
Features:Remote On/Off, SCP
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C
Efficiency:95%
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:7-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension:0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)