BF20137-26B
Description
CCFL WH LAMP 1125V 5MA 2X137MM
DataSheet
BF20137-26B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1125V (Start), 320V (Operating)
Current:5 mA
Output:42000 cd/m2
Size / Dimension:2.0mm x 137mm