24V-SB-RGBW-5M
Manufacturer
Inspired LED
VIGOR # :
Description
ADDRESS LED 24V S BRIGHT RGBW 5M
Catalog
LED Addressable, Specialty
DataSheet
24V-SB-RGBW-5M PDF
Type Description
Series:-
Package:Strip
Part Status:Active
Configuration:-
Number of LEDs:-
Color:-
Controller Type:-
Utilized LED:-
Interface:-
Mounting Type:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2536
ADDRESS LED STRIP SERIAL RGB 3M
BB-HRGB24R-TRB-B
BB-HRGB24R-TRB-B
ADDRESS LED DISCRETE RGB
2436
ADDRESS LED STRIP SERIAL WHT 4M
F8025E24B-FHR-CC
F8025E24B-FHR-CC
FAN AXIAL 80X25MM CC 24VDC
KD2-0.5
KD2-0.5" X 2"-100
TAPE MASKING AMBER 1/2" X 2"
LDD-HTF302NI
LDD-HTF302NI
DISPLAY 7SEG 0.3" DBL GRN 10DIP
24V-SB-RGBW-5M
24V-SB-RGBW-5M