JG23-0.5HPX-90
Description
23G 0.5" HP SERIES TIP ID .013"
DataSheet
JG23-0.5HPX-90 PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:23
Outer Diameter:0.025" (0.64mm)
Inner Diameter:0.013" (0.33mm)