JG26-1.5MDZ
Description
26G 1.5" HP SERIES TIP ID .009"
DataSheet
JG26-1.5MDZ PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:26
Outer Diameter:0.018" (0.46mm)
Inner Diameter:0.009" (0.23mm)