TS-12/4310-1
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
SLIDE LOCK ENCLOSURE
Catalog
Accessories
DataSheet
TS-12/4310-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Slide Lock
For Use With/Related Products:4.3-10 (Mini DIN) Connector to 1/2" Standard Coaxial Cable
Material:Silicone Rubber
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WP-CN BRASS M32
BH-S78-NH
BH-S78-NH
STANDARD HANGER FOR LMR-1200; (O
SEALING PLUG MFV 4
2211YA256P80DCTSP
2211YA256P80DCTSP
CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 2211
QTLP600C3TR
QTLP600C3TR
LED YELLOW CLEAR SMD
FDD1-17238CBAW44-L
FDD1-17238CBAW44-L
FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE