TBC200XHDC
Description
SS CBL TIE 8", 425LBS, COATED
DataSheet
TBC200XHDC PDF
Wire/Cable Tie Type:Standard, Locking
Length - Approximate:10"
Bundle Diameter:2.00" (50.80mm)
Width:0.492" (12.50mm)
Length - Actual:0.667' (203.20mm, 8.00")