03480001Z
Description
FUSEHOLDER CAP RED FOR 348 SERIE
Catalog
Accessories
DataSheet
03480001Z PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Cap (Cover)
For Use With/Related Products:Fuseholder; 348
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
3742
END BARRIER FOR FUSEBLOCK
02400108P
02400108P
RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
FUSEHOLDER COVER FOR FH2 ATO
RN73R2ATTD3481B50
RN73R2ATTD3481B50
RES 3.48K OHM 0.1% 1/8W 0805
03480001Z
03480001Z
FGG.3B.302.CYCD12
FGG.3B.302.CYCD12
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP