03450623HX020
Description
FUSEHOLDER KNOB FOR 5X20MM
Catalog
Accessories
DataSheet
03450623HX020 PDF
Type Description
Series:345
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Knob - Black
For Use With/Related Products:Fuseholder; 345
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
0297900.WXNV
0297900.WXNV
FUSE 20A 32VDC AUTO
WIRESEAL 10-8GA F/FUSEHLDR GRAY
ACCESSORIES - PCB - CLIP COVER -
03450623HX020
03450623HX020
FUSEHOLDER KNOB FOR 5X20MM
CBL HDMI A 19PIN MALE-A MALE 5M
AA0603JR-072RL
AA0603JR-072RL
RES SMD 2 OHM 5% 1/10W 0603