MRCB-24-N-25A
Description
NO BRACKET - TYPE III, 25A 24V
DataSheet
MRCB-24-N-25A PDF
Type Description
Series:MRCB-24-N
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):25A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:24 V
Illumination Voltage (Nominal):-
Approval Agency:SAEJ553
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR PTR 50A CADMIUM FREE
CIRCUIT BRAKER 10A