GMB632PC60
Description
CIR BRKR THERM 60A 240VAC/125VDC
DataSheet
GMB632PC60 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):60A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:125 V