ACBP-V-50A
Manufacturer
OptiFuse
VIGOR # :
Description
CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
ACBP-V-50A PDF
Type Description
Series:ACBP-V
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):50A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:32 V