MOCB2-PL-20A
Description
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 20A
DataSheet
MOCB2-PL-20A PDF
Type Description
Series:MOCB2-PL
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):20A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:12 V
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM 8A 240VAC 48VDC
4230-T120-K0DU-4A
4230-T120-K0DU-4A
CIR BRK THERM-M 4A 480VAC/125VDC
CIR BRKR THRM 3A 240VAC 48VDC
GMC10CG152G50NT
GMC10CG152G50NT
CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 0603
MOCB2-PL-20A
MOCB2-PL-20A
XLNPC
XLNPC
XLN POWER CORD
ENTUBE Z (1000V 200MV)
ENTUBE Z (1000V 200MV)