LELK1-1REC4-30326-10
Description
CIR BRKR 10A 240VAC 80VDC
DataSheet
LELK1-1REC4-30326-10 PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):10A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:80 V