MOCB-12-N-15A
Description
NO BRACKET-TYPE II MOD, 15A 12V
DataSheet
MOCB-12-N-15A PDF
Type Description
Series:MOCB-12-N
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):15A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:12 V
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 40A 360 VDC