175-S0-070-2R
Description
HIGH AMP CB-TYPE III MANUAL 70A
DataSheet
175-S0-070-2R PDF
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):70A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:48 V
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR 16A 480VAC 125VDC
2C40UL
2C40UL
CIR BRKR THRM-MAG 40A LEVER