P1MB1PC63
Description
1POLE-CURVEC-63A
DataSheet
P1MB1PC63 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):63A
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 6A 180 VDC