8345-B01A-T3M2-DB1B1B-25A
Description
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 80VDC
DataSheet
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-25A PDF
Type Description
Series:8345
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):25A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:80 V