3130-F110-P7T1-W02Q-8S0018-10A
Manufacturer
E-T-A
VIGOR # :
Description
CIRC BRKR THRM
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
3130-F110-P7T1-W02Q-8S0018-10A PDF
Type Description
Series:3130-F
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):10A
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:50 V