IEGF6-37002-20-V
Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
DataSheet
IEGF6-37002-20-V PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:-
Actuator Type:Lever
Number of Poles:1
Illumination:-
Illumination Voltage (Nominal):-
Approval Agency:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CEG1-30583-4-V
CEG1-30583-4-V
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
CB123-40B
CB123-40B
CIR BRKR 40A PUSH-RESET
IEGZX6-1REC4-30521-1-V
IEGZX6-1REC4-30521-1-V
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
CR0805-FX-12R7ELF
CR0805-FX-12R7ELF
RES SMD 12.7 OHM 1% 1/8W 0805
FLE-110-01-G-DV-A-K
FLE-110-01-G-DV-A-K
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
IEGF6-37002-20-V
IEGF6-37002-20-V
8D025W29PB-LC
8D025W29PB-LC
CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT