TA45-ABFYL045C0-AZM11
DataSheet
TA45-ABFYL045C0-AZM11 PDF
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):4.5A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V