TA45-ABFRSJ13C0-AZM02
DataSheet
TA45-ABFRSJ13C0-AZM02 PDF
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):1.3A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V