PESD2CANFD27V-TR
Description
TVS DIODE 27V 44V TO236AB
DataSheet
PESD2CANFD27V-TR PDF
Type Description
Series:-
Bidirectional Channels:2
Voltage - Reverse Standoff (Typ):27V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:44V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):1A (8/20µs)