
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 22V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 24.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 35.5V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 16.9A |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Supplier Device Package: | SMBG (DO-215AA) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 725 |
Current price of MSMBG22CAE3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 5V 12V SOD882
TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
TVS DIODE 94V 152V DO214AC
CAP CER 0805 910PF 10V ULTRA STA
TVS DIODE 70V 113V DO215AA
TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
LUW H9QP-6M8M-IN-8F8H-700-R18-Z-HE
LED OSLON BLACK FLAT SMD