
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 10V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 11.1V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 17V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 11.8A |
| Power - Peak Pulse: | 200W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOD-123W |
| Supplier Device Package: | SOD-123W |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 |
Current price of SMF10A RVG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 100V 162V DO214AB
TVS DIODE 214V 344V DO214AC
TVS SMA 64V 400W BI
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
LOW POWER DUAL VOLTAGE COMPARATO
CBL ASSY PIGTAIL 3.5' NM SMAM